Lukaris Erasmus (VH26-031-0045)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 08.04.2025, Suomi, 6 vuotta |
| Väri | mustankirjava |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://harrastepohjalta.com/lithy/lukariksenhevoskeskus/hevoset/lukariserasmus.html |
| Rekisteröity | 14.02.2026 |
| Kotitalli | Lukariksen Hevoskeskus (LUKA9551) |
| Kasvattajanimi | Lukaris |
| Kasvattaja | LUKA9551, VRL-07127 |
| Omistajat | Lithy (VRL-07127) |
| i. Everes AWB (VH23-090-0034) a-trak, 165cm |
ii. Skyler v.d. Matrose (VH22-021-0207) trak, 164cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Emont (VH23-006-0278) xx, 153cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Theodora Sheen (VH13-031-0406) fwb, 173cm, m |
ei. Thanatos (VH11-031-0372) fwb, 184cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tiare (VH11-202-0030) ewb, 162cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Everes AWB (VH23-090-0034) a-trak, 165cmii. Skyler v.d. Matrose (VH22-021-0207) trak, 164cm
Emälinja
e. Theodora Sheen (VH13-031-0406) fwb, 173cm, mee. Tiare (VH11-202-0030) ewb, 162cm, rn
Lukaris Erasmus on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.