Frankly My Dear Story (VH26-031-0061)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 23.03.2025, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://kellolehto.net/hg/Frank.php |
| Rekisteröity | 10.03.2026 |
| Kotitalli | Hemgård (HEM9521) |
| Kasvattajanimi | Story |
| Kasvattaja | STOR4266, VRL-10337 |
| Omistajat | Jaana K. (VRL-03669) |
| i. Stuart Tarleton Ion (VH20-031-0183) fwb, 170cm |
ii. Exact Ion (VH18-031-0018) fwb, 173cm |
iii. Extanor GA (VH16-043-0001) swb, 174cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Renate Lennstrup (VH12-077-0037) dwb, 165cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Faith McLure Ion xx (VH15-006-0376) xx, 164cm |
iei. New Feith GA (VH15-006-0372) xx, 161cm, mkmkrj |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Jaylyn Lady GA xx (VH12-006-0017) xx, 168cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Wayward Chaona (VH20-031-0295) fwb, 163cm |
ei. Wackerherz von Lark (VH16-230-0005) rhld, 162cm |
eii. Watteherz (VH15-230-0018) rhld, 168cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Kleine Sternschnuppe (VH14-230-0017) rhld, 157cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. LNZ Chantal (VH03-031-5942) fwb, 163cm, trn |
eei. Nelson Nikias (VH03-043-0123) swb, 167cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tiger Bounce (VH03-043-3153) swb |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Stuart Tarleton Ion (VH20-031-0183) fwb, 170cmii. Exact Ion (VH18-031-0018) fwb, 173cmiii. Extanor GA (VH16-043-0001) swb, 174cm, m
Emälinja
e. Wayward Chaona (VH20-031-0295) fwb, 163cmee. LNZ Chantal (VH03-031-5942) fwb, 163cm, trneee. Tiger Bounce (VH03-043-3153) swb
Frankly My Dear Story on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.