Cosmera Yemn (VH26-034-0046)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 23.02.2026, Puola, 6 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/fernweh/cosmera_yemn.php |
| Rekisteröity | 24.04.2026 |
| Kotitalli | Stall Fernweh (FERN9204) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Bourne Yemn x (VH23-034-0062) x, 158cm, m |
ii. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rt |
iii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gilow Yemn x (VH22-034-0045) x, 160cm, m |
iei. Hawtafa (VH21-003-0190) ox, 155cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Chibimon (VH22-006-0055) xx, 168cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Naxal Yemn x (VH25-034-0055) x, 157cm, rn |
ei. Pioneer Yemn x (VH23-034-0052) x, 155cm, rnvkk |
eii. Belieber (VH21-034-0060) x, 161cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Xmast Mira (VH22-034-0078) x, 153cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ruby Romance Wim x (VH23-034-0057) x, 162cm, rn |
eei. Eleventh Moment x (VH23-034-0003) x, 166cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Rose Bay x (VH23-034-0002) x, 160cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bourne Yemn x (VH23-034-0062) x, 158cm, mii. Walewice Yemn x (VH22-034-0034) x, 154cm, rtiii. Yaqui Wars (VH21-003-0187) ox, 155cm, rt
Emälinja
e. Naxal Yemn x (VH25-034-0055) x, 157cm, rnee. Ruby Romance Wim x (VH23-034-0057) x, 162cm, rneee. Rose Bay x (VH23-034-0002) x, 160cm, rn
Cosmera Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.