Ladakh Ring (VH26-034-0058)
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 17.03.2026, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | voikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://helmililja.net/caelmont/ladakh-ring |
| Rekisteröity | 16.05.2026 |
| Kotitalli | Caelmont Stud (CAEL5970) |
| Kasvattajanimi | Ring |
| Kasvattaja | SPEC7068, VRL-02066 |
| Omistajat | Scrolls (VRL-15233) |
| i. Nouvion Arcade (VH15-006-0249) xx, 167cm |
ii. Ancient Cash (VH14-006-0565) xx, 166cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Arctic Brilliance (VH14-006-0585) xx, 167cm, pe |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Primo Ladonna x (VH06-034-9069) x, 161cm |
ei. Licence to Kill x (VH14-034-0111) x, 156cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lollipop Lust kill x (VH04-034-5336) x, 157cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nouvion Arcade (VH15-006-0249) xx, 167cmii. Ancient Cash (VH14-006-0565) xx, 166cm, rt
Emälinja
e. Primo Ladonna x (VH06-034-9069) x, 161cmee. Lollipop Lust kill x (VH04-034-5336) x, 157cm
Ladakh Ring on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.