Gloomsdale Maisiú (VH26-035-0006)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 29.12.2025, Belgia, 2.3 vuotta, ikääntyminen: 60pv = 1v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | |
| Sivut | https://talviunia.ruusukka.org/r/gloomsdalemaisiu.php |
| Rekisteröity | 09.01.2026 |
| Kotitalli | Rushock Bog (RUSH6796) |
| Kasvattajanimi | Gloomsdale (ei rekisteröity) |
| Kasvattaja | GLOO1140, VRL-12557 |
| Omistajat | sabo (VRL-09334) |
| i. Rushock Maolsheachlann (VH22-035-0002) conn, 135cm, rnvkk |
ii. Merle MacDhùghaill (VH20-035-0128) conn, 136cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Maeleachlainn (VH18-035-0004) conn, 143cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. EZ Aimitis (VH24-035-0089) conn, 144cm |
ei. Derrysallagh Duarcán (VH23-035-0139) conn, 147cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fadhlaichean (VH23-035-0141) conn, 143cm, rnkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rushock Maolsheachlann (VH22-035-0002) conn, 135cm, rnvkkii. Merle MacDhùghaill (VH20-035-0128) conn, 136cm
Emälinja
e. EZ Aimitis (VH24-035-0089) conn, 144cmee. Fadhlaichean (VH23-035-0141) conn, 143cm, rnkm
Gloomsdale Maisiú on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.