Fiosrach Doireann (VH26-035-0012)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 21.01.2026, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/fiosrach-doireann |
| Rekisteröity | 23.01.2026 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Fiosrach |
| Kasvattaja | GLEN7712, VRL-03335 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| i. Raghnall Krust (VH25-035-0154) conn, 146cm, rnpäiskm |
ii. Hopewood Rhyson (VH18-035-0248) conn, 148cm, rnpäiskm |
iii. Foxford Rebel (VH18-035-0132) conn, 148cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Springmill's Moira (VH18-035-0117) conn, 143cm, rnpäiskm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Brannora Krust (VH25-035-0138) conn, 140cm, rnvkk |
iei. Baelfire (VH15-035-0061) conn, 147cm, rnvkkopäis |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Bye Bye Birdie (VH14-035-0238) conn, 136cm, cre |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Fiosrach Aoife (VH21-035-0122) conn, 145cm |
ei. Kilbern Fidelis (VH20-035-0105) conn, 144cm |
eii. Berryhaze Fidel (VH19-035-0077) conn, 145cm, rnvkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Galway Girl (VH19-035-0080) conn, 142cm, rnkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fiosrach Gréine (VH21-035-0042) conn |
eei. Iosaf (VH12-035-0026) conn, 147cm, rnvkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Arlroan Sunset (VH18-035-0077) conn, vkk |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Raghnall Krust (VH25-035-0154) conn, 146cm, rnpäiskmii. Hopewood Rhyson (VH18-035-0248) conn, 148cm, rnpäiskmiii. Foxford Rebel (VH18-035-0132) conn, 148cm, trn
Emälinja
e. Fiosrach Aoife (VH21-035-0122) conn, 145cmee. Fiosrach Gréine (VH21-035-0042) conneee. Arlroan Sunset (VH18-035-0077) conn, vkk
Fiosrach Doireann on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.