Radical Come to Your Senses (VH26-038-0010)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 17.12.2021, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://harrastepohjalta.com/Wuorenheimo/Severi.html |
| Rekisteröity | 20.03.2026 |
| Kotitalli | Wuorenheimon Ravitalli (WUOR1378) |
| Kasvattajanimi | Radical |
| Kasvattaja | RADI2981, VRL-03285 |
| Omistajat | Minni (VRL-10337) |
| i. Radical Game Over (VH20-045-0026) lv, 163cm, trn |
ii. Ghosthunter Burn (VH06-045-2011) lv, 160cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mischance Jazz (VH03-045-7935) lv, 165cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tik Tik Boom RC (VH16-038-0078) lv, 166cm, trn |
ei. OR` Go On Hostal (VH01-038-6141) lv |
eii. Frank E.W. Treasure III (VH01-038-5645) lv |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. The Lucky Number 1 RC (VH15-045-0051) lv, 167cm, trn |
eei. Lookin' At Lucky Ace (VH15-038-0072) lv |
eeii. Conartist Yep (VH02-038-2286) lv |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. The Notorious Russian (VH15-038-0036) lv, 167cm |
eeei. Halo Speed (VH14-038-0008) lv, 159cm, prn |
|
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Radical Game Over (VH20-045-0026) lv, 163cm, trnii. Ghosthunter Burn (VH06-045-2011) lv, 160cm
Emälinja
e. Tik Tik Boom RC (VH16-038-0078) lv, 166cm, trnee. The Lucky Number 1 RC (VH15-045-0051) lv, 167cm, trneee. The Notorious Russian (VH15-038-0036) lv, 167cm
Radical Come to Your Senses on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.