Henrietta van Cloud (VH26-040-0033)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 07.05.2025, Iso-Britannia, 3 vuotta |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://www.cornfield-chase.com/radewijk/henrietta_van_cloud.php |
| Rekisteröity | 25.02.2026 |
| Kotitalli | Stoeterij Radewijk (RADE7104) |
| Kasvattajanimi | van Cloud |
| Kasvattaja | CLOU9285, VRL-11911 |
| Omistajat | Faye (VRL-11299) |
| i. Hannes van Holmes (VH20-040-0166) fri, 162cm |
ii. Duren Wence (VH11-040-0139) fri, 166cm, m |
iii. d'Artagnan (VH03-040-6527) fri, 164cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Odillia van Tollan (VH11-040-0017) fri, 160cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cornelia of Djinn (VH06-040-7844) fri, 156cm |
iei. Casparus v.d. Sneek (VH04-040-1029) fri, 158cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Goldbrich NLD (VH00-040-4729) fri, 158cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Winette Rewa (VH15-040-0101) fri, 164cm, m |
ei. Valentin R. (VH14-040-0132) fri, 168cm, m |
eii. Valentijn (VH14-040-0125) fri, 162cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Trinessa (VH14-040-0129) fri, 164cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hannes van Holmes (VH20-040-0166) fri, 162cmii. Duren Wence (VH11-040-0139) fri, 166cm, miii. d'Artagnan (VH03-040-6527) fri, 164cm, m
Emälinja
e. Winette Rewa (VH15-040-0101) fri, 164cm, m
Henrietta van Cloud on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.