Instant Warrior (VH26-045-0012)
| Rotu | Lämminveriravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | |
| Syntynyt | 29.04.2026, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | |
| Painotus | ravit |
| Sivut | http://burn.atspace.cc/instantwarrior.html |
| Rekisteröity | 01.05.2026 |
| Kotitalli | Burnout Stable (BURN5483) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | BURN5483, VRL-00620 |
| Omistajat | eatnama (VRL-00620) |
| i. Stormwarrior Power (VH23-045-0023) lv |
ii. Windwarrior MacLily (VH21-038-0102) lv, 160cm |
iii. Midnight Brave (VH18-038-0117) lv, 156cm, mrn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Meadowmiss (VH18-038-0122) lv, 170cm, prn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Walk Away Power (VH23-045-0001) lv, 157cm |
iei. Step Away (VH21-038-0137) lv, 160cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Damas d'Athée (VH21-098-0038) ransk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. No Honey Burn (VH25-038-0030) lv |
ei. No Reply Nuoska (VH23-038-0027) lv |
eii. Sue's Barracuda (VH19-045-0039) lv, 158cm, rnpäis |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Abbey Road (VH22-045-0028) lv, 156cm, trn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Sølv's Honey Drop (VH23-038-0058) lv |
eei. Valentino (VH15-045-0038) lv, 170cm, mrn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Stormwarrior Power (VH23-045-0023) lvii. Windwarrior MacLily (VH21-038-0102) lv, 160cmiii. Midnight Brave (VH18-038-0117) lv, 156cm, mrn
Emälinja
e. No Honey Burn (VH25-038-0030) lvee. Sølv's Honey Drop (VH23-038-0058) lv
Instant Warrior on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.