Dijana (VH26-057-0015)
| Rotu | Haflinginhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 148 cm |
| Syntynyt | 17.11.2025, Slovenia, 6 vuotta |
| Väri | vaaleanrautias |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/dijana.php |
| Rekisteröity | 17.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Dinko (VH26-057-0014) hafl, 150cm, rt |
ii. Darko (VH26-057-0009) hafl, 150cm, rt |
iii. Drago (VH26-057-0001) hafl, 149cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ema Mirjam (VH26-057-0008) hafl, 147cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gordana (VH26-057-0010) hafl, 148cm, rt |
iei. Grizelj (VH26-057-0002) hafl, 148cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nevenka (VH26-057-0007) hafl, 151cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Velinka (VH26-057-0013) hafl, 143cm, rt |
ei. Vinko (VH26-057-0012) hafl, 145cm, rt |
eii. Velimir (VH26-057-0004) hafl, 145cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Rosvita (VH26-057-0005) hafl, 146cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Karmela (VH26-057-0011) hafl, 142cm, rt |
eei. Karlo (VH26-057-0003) hafl, 143cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Spomenka (VH26-057-0006) hafl, 147cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dinko (VH26-057-0014) hafl, 150cm, rtii. Darko (VH26-057-0009) hafl, 150cm, rtiii. Drago (VH26-057-0001) hafl, 149cm, rt
Emälinja
e. Velinka (VH26-057-0013) hafl, 143cm, rtee. Karmela (VH26-057-0011) hafl, 142cm, rteee. Spomenka (VH26-057-0006) hafl, 147cm, rt
Dijana on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.