Erko (VH26-057-0030)
| Rotu | Haflinginhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 148 cm |
| Syntynyt | 17.11.2025, Slovenia, 6 vuotta |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/erko.php |
| Rekisteröity | 21.03.2026 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Ermin (VH26-057-0028) hafl, 146cm, vprt |
ii. Esmir (VH26-057-0027) hafl, 143cm, rt |
iii. Ertomir (VH26-057-0018) hafl, 141cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ismeta (VH26-057-0017) hafl, 143cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bozina (VH26-057-0026) hafl, 145cm, vrt |
iei. Blagoje (VH26-057-0019) hafl, 146cm, vrt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Smiljana (VH26-057-0016) hafl, 146cm, vrt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lucija (VH26-057-0029) hafl, 150cm, rt |
ei. Lino (VH26-057-0024) hafl, 146cm, prt |
eii. Lojze (VH26-057-0020) hafl, 148cm, vprt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Zofija (VH26-057-0022) hafl, 149cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Marjanca (VH26-057-0025) hafl, 148cm, rt |
eei. Mersad (VH26-057-0021) hafl, 151cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Terezika (VH26-057-0023) hafl, 144cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ermin (VH26-057-0028) hafl, 146cm, vprtii. Esmir (VH26-057-0027) hafl, 143cm, rtiii. Ertomir (VH26-057-0018) hafl, 141cm, rt
Emälinja
e. Lucija (VH26-057-0029) hafl, 150cm, rtee. Marjanca (VH26-057-0025) hafl, 148cm, rteee. Terezika (VH26-057-0023) hafl, 144cm, rt
Erko on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.