Sixto d'Blago (VH26-320-0022)
| Rotu | Royal Hanoverian Cream |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 22.01.2026, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | samppanjanruunikko |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://sites.google.com/view/blacklake-baroques/hevoset/tiedot/sixto-dblago |
| Rekisteröity | 11.04.2026 |
| Kotitalli | Blacklake (BLAC8811) |
| Kasvattajanimi | d'Blago |
| Kasvattaja | BLAC8811 |
| Omistajat | Valo (VRL-14859) |
| i. Severo BKE (VH25-087-0064) lusit, 161cm, rnvkk |
ii. KV's Logan Vogue (VH20-087-0019) lusit, 162cm, pe |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Janota Hortense (VH20-087-0016) lusit, 161cm, mksrt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Abajo d'Blago (VH25-320-0074) rhc, 169cm, acha |
ei. Acorde d'Janles (VH23-320-0030) rhc, 168cm, acha |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Snowy Chervil (VH23-130-0034) amc, 153cm, acha |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Severo BKE (VH25-087-0064) lusit, 161cm, rnvkkii. KV's Logan Vogue (VH20-087-0019) lusit, 162cm, pe
Emälinja
e. Abajo d'Blago (VH25-320-0074) rhc, 169cm, achaee. Snowy Chervil (VH23-130-0034) amc, 153cm, acha
Sixto d'Blago on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.