Rowandell Psychopower (VH23-011-0116)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 15.03.2023, Saksa, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://unikuva.altervista.org/kavalniemi/h/spyro.html |
| Rekisteröity | 04.06.2023 |
| Kotitalli | Kavalniemi (KAVA1578) |
| Kasvattajanimi | Rowandell |
| Kasvattaja | ROWA8154, VRL-09844 |
| Omistajat | Hazel (VRL-14333) |
EV-I (39.000p), 30.04.2024, EV
KTK-II (77.000p), 30.06.2023, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Pauwau Psychosocial (VH20-011-0067) hann, 171cm |
ii. Pauwau Partymaster (VH19-011-0195) hann, 171cm |
iii. Pac-Man Fever (VH19-011-0164) hann, 170cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ciara Carrera (VH19-011-0171) hann, 170cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pauwau Winola (VH19-011-0196) hann, 172cm |
iei. Wollweber (VH19-011-0166) hann, 171cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. 17 Seconds (VH19-011-0169) hann, 172cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rowandell Tigerella (VH18-011-0232) hann |
ei. Tigerspurr At (VH17-011-0299) hann |
eii. Triggerfinger (VH15-011-0187) hann, 172cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Born to Hula (VH15-011-0208) hann, 168cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rowandell Valerie (VH18-011-0123) hann, 165cm, prn |
eei. Verlot (VH17-011-0330) hann, 169cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Rewenia (VH17-011-0228) hann, 162cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pauwau Psychosocial (VH20-011-0067) hann, 171cmii. Pauwau Partymaster (VH19-011-0195) hann, 171cmiii. Pac-Man Fever (VH19-011-0164) hann, 170cm
Emälinja
e. Rowandell Tigerella (VH18-011-0232) hannee. Rowandell Valerie (VH18-011-0123) hann, 165cm, prneee. Rewenia (VH17-011-0228) hann, 162cm, rt
Rowandell Psychopower on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.