Kunnari (VH23-018-0247)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 22.01.2023, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | punarautias |
| Painotus | ravit |
| Sivut | http://loimumaki.weebly.com/kunnari.html |
| Rekisteröity | 27.03.2023 |
| Kotitalli | Loimumäen Tila (LOI1894) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | BURN5483, VRL-00620 |
| Omistajat | siinau (VRL-13855) |
KTK-III (61.000p), 31.12.2023, shktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Vieheri RC (VH21-018-1292) sh, 157cm, vprt |
ii. Hämeen Vihuri (VH16-018-1292) sh, 160cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Taivaanvalkea (VH18-018-1088) sh, 157cm, vrt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ruskon Kelori (VH21-018-1145) sh |
ei. Vapari (VH20-018-1066) sh, 167cm, lkk |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kelotar (VH19-018-1026) sh, 152cm, rtpäis |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Vieheri RC (VH21-018-1292) sh, 157cm, vprtii. Hämeen Vihuri (VH16-018-1292) sh, 160cm, prt
Emälinja
e. Ruskon Kelori (VH21-018-1145) shee. Kelotar (VH19-018-1026) sh, 152cm, rtpäis
Kunnari on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.