Koistilan Harhakuvitelma (VH23-018-0622)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 160 cm |
| Syntynyt | 04.09.2015, Suomi, yli 8v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | http://kammio.net/tuoninen/koistilanharhakuvitelma.php |
| Rekisteröity | 01.09.2023 |
| Kotitalli | Tuoninen (TUON8991) |
| Kasvattajanimi | Koistilan |
| Kasvattaja | KOIS4515 |
| Omistajat | Lissu T. (VRL-12701) |
KTK-III (68.000p), 31.12.2023, shktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Harhakuvia (VH15-018-2586) sh, 146cm, trt |
ii. Herra Hauta (VH15-018-0296) sh, 158cm, m |
iii. Iankaikkinen (VH14-018-0293) sh, 164cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Hiienhauta (VH14-018-1727) sh, 157cm, trt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Kahvintuska (VH15-018-1059) sh, 150cm, prn |
iei. Talvihauta (VH14-018-1540) sh, 148cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Aamukakkukahvi (VH15-018-1058) sh, 156cm, prn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tupla-Parma (VH13-018-1314) sh, 160cm, prt |
ei. D. Alvariinsa (VH13-018-1447) sh, 161cm, prt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tuntematon tamma | eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Harhakuvia (VH15-018-2586) sh, 146cm, trtii. Herra Hauta (VH15-018-0296) sh, 158cm, miii. Iankaikkinen (VH14-018-0293) sh, 164cm, m
Emälinja
e. Tupla-Parma (VH13-018-1314) sh, 160cm, prt
Koistilan Harhakuvitelma on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.