Ringbearer Yemn (VH23-021-0283)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 30.04.2023, Puola, 24.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/ringbe/ |
| Rekisteröity | 04.10.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Wareham Ringtail (VH23-021-0050) trak, 168cm, rn |
ii. Transcend SWA (VH15-021-0045) trak, 168cm, km |
iii. Ringmail xx (VH13-006-0231) xx, 166cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Transience (VH13-021-0485) trak, 168cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Raccoon SWA (VH15-021-0047) trak, 168cm, rn |
iei. Windbreaker (VH13-021-0490) trak, 169cm, prn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Rococo Rock (VH13-021-0483) trak, 166cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pelagiowa Yemn (VH22-021-0124) trak, 168cm, rt |
ei. Willow Gimme Shelter (VH19-021-0074) trak, 164cm, prt |
eii. Kingsley (VH19-021-0070) trak, 164cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Gimme Some Lovin' (VH19-021-0042) trak, 165cm, prt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Empyrean Dressa (VH21-021-0190) trak, 168cm, trn |
eei. Dynasticle (VH21-021-0160) trak, 170cm, trn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tempress (VH21-021-0142) trak, 163cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wareham Ringtail (VH23-021-0050) trak, 168cm, rnii. Transcend SWA (VH15-021-0045) trak, 168cm, kmiii. Ringmail xx (VH13-006-0231) xx, 166cm, mkm
Emälinja
e. Pelagiowa Yemn (VH22-021-0124) trak, 168cm, rtee. Empyrean Dressa (VH21-021-0190) trak, 168cm, trneee. Tempress (VH21-021-0142) trak, 163cm, rt
Ringbearer Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.