Moana's Simba (VH23-024-0131)
| Rotu | Welsh Mountain |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 119 cm |
| Syntynyt | 14.11.2022, Uusi-Seelanti, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/or/simba.html |
| Rekisteröity | 08.07.2023 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | Moana's |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. Moana's Prince Charming (VH15-024-0062) wA, 118cm, prn |
ii. Sulonevan Epic (VH04-024-8709) wA, 115cm |
iii. Secretariat (VH03-024-7465) wA |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Moana's Little Mermaid (VH14-024-0286) wA, 120cm, rnpäis |
iei. Wingerborg Alec (VH12-024-0063) wA, 117cm, mkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Disco's Coming (VH13-024-0169) wA, 118cm, vkkpäis |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Llanwenarth Lwcus Elsi (VH21-024-0118) wA, 121cm, rtkm |
ei. Fawnmor Lion King (VH21-024-0066) wA, 121cm, rt |
eii. Foxmoors Shere Khan (VH20-024-0093) wA |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Cwmbell Kissimmee (VH20-024-0092) wA |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lallys Prairie Joy (VH21-024-0033) wA, 119cm, rtkm |
eei. Caeffnon Phantom (VH20-024-0085) wA, 113cm, mkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Criccith Morwenna (VH20-024-0086) wA, 112cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Moana's Prince Charming (VH15-024-0062) wA, 118cm, prnii. Sulonevan Epic (VH04-024-8709) wA, 115cmiii. Secretariat (VH03-024-7465) wA
Emälinja
e. Llanwenarth Lwcus Elsi (VH21-024-0118) wA, 121cm, rtkmee. Lallys Prairie Joy (VH21-024-0033) wA, 119cm, rtkmeee. Criccith Morwenna (VH20-024-0086) wA, 112cm, rt
Moana's Simba on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.