A.D. Disgleirio Moethus (VH23-026-0179)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 146 cm |
| Syntynyt | 18.02.2023, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | https://pikselit.net/halluharja/h/disgleiriomoethus.html |
| Rekisteröity | 14.11.2023 |
| Kotitalli | Halluharjantila (HALL5490) |
| Kasvattajanimi | A.D. |
| Kasvattaja | PONI6350 |
| Omistajat | titiuu (VRL-10361) |
| i. Llygedyn Gwallter (VH15-026-0104) wD, 144cm, rt |
ii. Siana Rhaeadr (VH14-026-0082) wD, 143cm, rn |
iii. Lyndawynn Riot (VH13-026-0144) wD, 149cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Eirwen (VH14-026-0079) wD, 142cm, mksrt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Llygedyn Gwenyg (VH15-026-0028) wD, 145cm, rt |
iei. Bryncethin Nerth (VH13-026-0170) wD, 154cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Gobaith Cythryblus (VH14-026-0221) wD, 145cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Little Luxuries Dawn (VH13-026-0006) wD, 148cm, pepäis |
ei. Cymrod Mud Cake (VH12-026-0071) wD, 149cm, rnvkk |
eii. Fairford Mad Hatter (VH11-026-0300) wD, 150cm, vkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Never Willow Narcissa (VH11-026-0335) wD, 150cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lady Luxury Dawn (VH12-026-0078) wD, 142cm, vkkpäis |
eei. Elijah (VH11-025-0091) wC, 134cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Donnegan Welsh Luxury (VH12-026-0065) wD, 146cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Llygedyn Gwallter (VH15-026-0104) wD, 144cm, rtii. Siana Rhaeadr (VH14-026-0082) wD, 143cm, rniii. Lyndawynn Riot (VH13-026-0144) wD, 149cm, trn
Emälinja
e. Little Luxuries Dawn (VH13-026-0006) wD, 148cm, pepäisee. Lady Luxury Dawn (VH12-026-0078) wD, 142cm, vkkpäiseee. Donnegan Welsh Luxury (VH12-026-0065) wD, 146cm, rn
A.D. Disgleirio Moethus on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.