Manuela Namys (VH23-033-0094)
| Rotu | Andalusianhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 17.05.2023, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustanvoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/manuelanamys.php |
| Rekisteröity | 03.10.2023 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Bombástico (VH21-033-0036) pre, 159cm, m |
ii. Ignacio Delm (VH18-033-0075) pre, 160cm, tprn |
iii. Infante (VH17-033-0006) pre |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Amor (VH17-033-0007) pre |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Olimpia (VH18-033-0076) pre, 156cm, m |
iei. Braviano XIV (VH17-033-0040) pre, 158cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Orqúidea (VH18-033-0071) pre, 156cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Marcelle d'Delm (VH21-033-0046) pre, 155cm, rnvkk |
ei. Mercenario (VH17-033-0001) pre, 157cm |
eii. Chío Manolo (VH15-033-0026) pre, 157cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Danzador (VH15-033-0032) pre, 156cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Amaranta d'Delm (VH19-033-0026) pre, 156cm, vkk |
eei. De Oro Serpiente (VH18-033-0038) pre, 164cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Amor (VH17-033-0007) pre |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 3.13%
Sukukatokerroin: 0.93
Isälinja
i. Namys Bombástico (VH21-033-0036) pre, 159cm, mii. Ignacio Delm (VH18-033-0075) pre, 160cm, tprniii. Infante (VH17-033-0006) pre
Emälinja
e. Marcelle d'Delm (VH21-033-0046) pre, 155cm, rnvkkee. Amaranta d'Delm (VH19-033-0026) pre, 156cm, vkkeee. Amor (VH17-033-0007) pre
Manuela Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.