Mariachi Yemn x (VH23-034-0048)
Tämä hevonen on kuollut 12.04.2026.
| Rotu | Angloarabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 17.06.2023, Puola, Kuollessaan 22.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/mari |
| Rekisteröity | 04.07.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rn |
ii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Jewelclaw (VH21-034-0062) x, 152cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Nemys Yemn x (VH21-034-0068) x, 155cm, m |
ei. Pineapple Flavor (VH21-034-0063) x, 153cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tempeste (VH20-034-0004) x, 153cm, rnvkkokm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Kikorze Yemn x (VH22-034-0008) x, 157cm, rnii. Cypres NIO x (VH21-034-0051) x, 161cm, rn
Emälinja
e. Nemys Yemn x (VH21-034-0068) x, 155cm, mee. Tempeste (VH20-034-0004) x, 153cm, rnvkkokm
Mariachi Yemn x on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.