Rushock Seanchaidh (VH23-035-0155)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 02.11.2023, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://hehkulintu.net/fbm/seanchaidh.php |
| Rekisteröity | 11.11.2023 |
| Kotitalli | Fairburn Manor (FAIR7611) |
| Kasvattajanimi | Rushock |
| Kasvattaja | RUSH6796 |
| Omistajat | leah (VRL-11523) |
KTK-II (75.000p), 20.06.2024, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Síofrach Seanchaí (VH23-035-0045) conn, 145cm, rnkm |
ii. Rushock Sasquatch (VH18-035-0024) conn, 146cm |
iii. Scarsdale Jack Tar (VH17-035-0108) conn, 148cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Thistlebrooks' Sassenach (VH18-035-0005) conn, 144cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Arasai Wildflower (VH21-035-0091) conn, 143cm, rnkm |
iei. Rumdonach Ciarain (VH21-035-0026) conn, 147cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Arasai Morning Dew (VH21-035-0027) conn, 137cm, mrn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Four Leaf Maple Taffy (VH19-035-0072) conn, 145cm |
ei. Four Leaf Baci (VH19-035-0031) conn |
eii. Noequiet Sly Brandy (VH18-035-0071) conn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Fern Shiny Breá (VH18-035-0074) conn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hopewood Melody (VH18-035-0151) conn |
eei. Caryhill Comet (VH18-035-0022) conn, 142cm, rtpäistkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Springmill's Moira (VH18-035-0117) conn, 143cm, rnpäiskm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Síofrach Seanchaí (VH23-035-0045) conn, 145cm, rnkmii. Rushock Sasquatch (VH18-035-0024) conn, 146cmiii. Scarsdale Jack Tar (VH17-035-0108) conn, 148cm, rtkm
Emälinja
e. Four Leaf Maple Taffy (VH19-035-0072) conn, 145cmee. Hopewood Melody (VH18-035-0151) conneee. Springmill's Moira (VH18-035-0117) conn, 143cm, rnpäiskm
Rushock Seanchaidh on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.