Maldwyn Fliora (VH23-035-0157)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 08.10.2023, Iso-Britannia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | |
| Sivut | http://sudenmarja.org/maldwyn/h/fliora.htm |
| Rekisteröity | 13.11.2023 |
| Kotitalli | Maldwyn (MALD8435) |
| Kasvattajanimi | Maldwyn |
| Kasvattaja | MALD8435 |
| Omistajat | Vibaja (VRL-00727) |
KTK-III (61.000p), 20.12.2023, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Chennye's Riordain (VH06-035-9221) conn, 145cm, rnkm |
ii. Missway's Randall (VH03-035-7446) conn, 148cm, km |
iii. Verlangzamen (VH01-035-7321) conn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bye Liadain (VH04-035-4409) conn |
iei. Link Larkin (VH03-035-9767) conn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Vanessa (VH03-035-9766) conn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Faisean Ion (VH20-035-0035) conn, 143cm, rnvkk |
ei. Poniniemen Jarlath (VH12-035-0205) conn, 147cm, rnvkk |
eii. Jamaica Beat (VH12-035-0087) conn, 146cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Cloonhill Bright Delphi (VH11-035-0272) conn, 148cm, rnvkkokm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bardsey Aileen (VH15-035-0051) conn, 144cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Chennye's Riordain (VH06-035-9221) conn, 145cm, rnkmii. Missway's Randall (VH03-035-7446) conn, 148cm, kmiii. Verlangzamen (VH01-035-7321) conn
Emälinja
e. Faisean Ion (VH20-035-0035) conn, 143cm, rnvkkee. Bardsey Aileen (VH15-035-0051) conn, 144cm
Maldwyn Fliora on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.