Cresselia Yemn (VH23-038-0017)
Tämä hevonen on kuollut 28.04.2026.
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 159 cm |
| Syntynyt | 18.02.2023, Puola, Kuollessaan 25.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/cressi/ |
| Rekisteröity | 16.04.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Rjazán Harrow (VH22-045-0049) lv, 162cm, trn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Pheodora Ach (VH20-045-0059) lv, 156cm, prt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rn |
ei. Invictus Gue (VH22-038-0016) lv, 156cm, rn |
eii. Invisible Gue (VH21-038-0044) lv, 154cm, trn |
eiii. Suck Me! (VH18-038-0100) lv, 149cm, m |
| eiie. Me Iz Here Too (VH18-038-0028) lv, 156cm, rn |
eie. Miss Sun Gue (VH18-038-0104) lv, 160cm, rn |
eiei. Tears Of The Sun (VH18-038-0025) lv, 162cm, prn |
|
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rn |
eei. Kingston Yemn (VH14-038-0038) lv, 160cm, rn |
eeii. Jim Jertical (VH12-038-0030) lv, 158cm, rn |
| eeie. Lingerine (VH12-038-0037) lv, 160cm, rt |
eee. Grafaella Yemn (VH14-038-0048) lv, 155cm, rn |
eeei. Moman Jasper (VH13-038-0044) lv, 160cm, rn |
|
| eeee. Zin Othilia (VH13-038-0022) lv, 153cm, rn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rjazán Harrow (VH22-045-0049) lv, 162cm, trn
Emälinja
e. La Videl Yemn (VH22-038-0015) lv, 158cm, rnee. Bressia Yemn (VH20-038-0044) lv, 159cm, rneee. Grafaella Yemn (VH14-038-0048) lv, 155cm, rneeee. Zin Othilia (VH13-038-0022) lv, 153cm, rn
Cresselia Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.