Quatorze Yemn (VH23-038-0031)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 06.06.2023, Puola, 23.6 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/torze/ |
| Rekisteröity | 04.07.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Rodos Yemn (VH22-038-0064) lv, 156cm, rn |
ii. Dedirick GUT (VH21-038-0140) lv, 154cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Robust Cherry (VH20-038-0046) lv, 156cm, prn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Simply Unique MacLily (VH22-038-0071) lv, 165cm, rn |
ei. Windrush (VH21-038-0040) lv, 159cm, tprn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Winter Miracle (VH21-038-0093) lv, 170cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rodos Yemn (VH22-038-0064) lv, 156cm, rnii. Dedirick GUT (VH21-038-0140) lv, 154cm, rn
Emälinja
e. Simply Unique MacLily (VH22-038-0071) lv, 165cm, rnee. Winter Miracle (VH21-038-0093) lv, 170cm, rn
Quatorze Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.