Radical Excalibur (VH23-038-0052)
| Rotu | Amerikanravuri |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 08.10.2023, Suomi, 20.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | ravit |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/caliba/ |
| Rekisteröity | 12.11.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Radical |
| Kasvattaja | RADI2981, VRL-03285 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Tuntematon ori | ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tuntematon tamma | iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pretty Psycho RC (VH19-045-0034) lv, 152cm, trn |
ei. Psychédelic Rus (VH18-098-0002) ransk, 159cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Chianna D´eux (VH15-098-0011) ransk, 158cm, prt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pretty Sweet RC (VH16-045-0052) lv, 155cm, trn |
eei. Fairytale's Northman (VH01-038-4412) lv, 160cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Petra Loisto (VH16-045-0043) lv, 158cm, trn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
Emälinja
e. Pretty Psycho RC (VH19-045-0034) lv, 152cm, trnee. Pretty Sweet RC (VH16-045-0052) lv, 155cm, trneee. Petra Loisto (VH16-045-0043) lv, 158cm, trn
Radical Excalibur on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.