Wilda van Cloud (VH23-040-0069)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 16.12.2022, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://pilvipelto.net/Cloudfield/Wilda.html |
| Rekisteröity | 24.07.2023 |
| Kotitalli | Cloudfield (CLOU9285) |
| Kasvattajanimi | van Cloud |
| Kasvattaja | CLOU9285, VRL-11911 |
| Omistajat | Sonja (VRL-11911) |
KTK-III (64.000p), 31.10.2025, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Ilarion van Cloud (VH20-040-0089) fri, 168cm, m |
ii. Dorian fan Bleom (VH18-040-0033) fri, 170cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Elke fan Bleom (VH18-040-0042) fri, 166cm, m |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Wiebke von Lion (VH16-040-0037) fri, 162cm, m |
ei. Packman (VH14-040-0007) fri, 160cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wijs v.d. Vaart (VH13-040-0357) fri, 164cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ilarion van Cloud (VH20-040-0089) fri, 168cm, mii. Dorian fan Bleom (VH18-040-0033) fri, 170cm, m
Emälinja
e. Wiebke von Lion (VH16-040-0037) fri, 162cm, mee. Wijs v.d. Vaart (VH13-040-0357) fri, 164cm, m
Wilda van Cloud on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.