Goldeneye Yemn (VH23-100-0022)
| Rotu | Wielkopolski |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 06.09.2023, Puola, 21.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/golden/ |
| Rekisteröity | 28.10.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Fahrenheit Yemn (VH23-100-0003) wielk, 164cm, rn |
ii. Michrow Yemn (VH22-021-0113) trak, 164cm, rt |
iii. Schäffer Reim (VH22-021-0007) trak, 162cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Maileriel (VH22-021-0006) trak, 164cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Inina Yemn (VH21-100-0034) wielk, 163cm, rn |
iei. Rolnictwo (VH20-100-0013) wielk, 165cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nastcilow Obfitosci (VH20-100-0012) wielk, 162cm, mkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Zewka Yemn (VH22-100-0006) wielk, 166cm, mrn |
ei. Trebacz Ion (VH21-100-0049) wielk, 168cm, mrn |
eii. Szaszka GA (VH17-100-0010) wielk, 165cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Trotzcata GA (VH16-100-0007) wielk, 166cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wislava Ion (VH21-100-0051) wielk, 165cm, m |
eei. Kawaler GA (VH17-100-0012) wielk, 168cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Weruzca GA (VH16-100-0008) wielk, 164cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Fahrenheit Yemn (VH23-100-0003) wielk, 164cm, rnii. Michrow Yemn (VH22-021-0113) trak, 164cm, rtiii. Schäffer Reim (VH22-021-0007) trak, 162cm, rn
Emälinja
e. Zewka Yemn (VH22-100-0006) wielk, 166cm, mrnee. Wislava Ion (VH21-100-0051) wielk, 165cm, meee. Weruzca GA (VH16-100-0008) wielk, 164cm, rn
Goldeneye Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.