Solstice Cloud (VH23-202-0077)
| Rotu | Englanninpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 09.06.2023, Iso-Britannia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | vaaleanpunarautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://ahmaista.net/s/solsticecloud.html |
| Rekisteröity | 01.07.2023 |
| Kotitalli | Scuderia Sierra (CIEL3278) |
| Kasvattajanimi | Cloud |
| Kasvattaja | CLOU9285, VRL-11911 |
| Omistajat | Sonja (VRL-11911) |
| Omistajahistoria | |
| i. Whitfield Fifth Solar (VH23-006-0100) xx, 165cm, rnkrj |
ii. Xul Solar xx (VH22-006-0072) xx, 162cm, rnkrj |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Indian Four xx (VH22-006-0067) xx, 164cm, mrn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rimespell Dilemma (VH22-202-0059) ewb, 166cm, m |
ei. Granall Daemon (VH22-202-0031) ewb, 167cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Shadowy Dame (VH22-202-0030) ewb, 165cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Whitfield Fifth Solar (VH23-006-0100) xx, 165cm, rnkrjii. Xul Solar xx (VH22-006-0072) xx, 162cm, rnkrj
Emälinja
e. Rimespell Dilemma (VH22-202-0059) ewb, 166cm, mee. Shadowy Dame (VH22-202-0030) ewb, 165cm, m
Solstice Cloud on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.