Lemongrass Scar Z (VH23-272-0045)
| Rotu | Zangersheide |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 09.07.2023, Saksa, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://turjake.altervista.org/kungsbacka/lemongrass_scar_z.php |
| Rekisteröity | 21.08.2023 |
| Kotitalli | Bluejump Equestrian Center (BLUE2953) |
| Kasvattajanimi | Scar |
| Kasvattaja | ASGA6590, VRL-12454 |
| Omistajat | turjake (VRL-07415) |
KTK-III (64.000p), 30.04.2025, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Limoncello Scar Z (VH23-272-0025) Z, 166cm, vkk |
ii. Lexus (VH20-011-0074) hann, 165cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Caramelldansen Z (VH22-272-0039) Z, 163cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Cadence de Rouge Z (VH23-272-0007) Z, 172cm, rn |
ei. Caillois Z (VH18-272-0116) Z, 170cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Caramel Z (VH18-272-0004) Z, 165cm, prn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Limoncello Scar Z (VH23-272-0025) Z, 166cm, vkkii. Lexus (VH20-011-0074) hann, 165cm, rn
Emälinja
e. Cadence de Rouge Z (VH23-272-0007) Z, 172cm, rnee. Caramel Z (VH18-272-0004) Z, 165cm, prn
Lemongrass Scar Z on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.