Jaki al Namys ox (VH24-003-0046)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 153 cm |
| Syntynyt | 07.01.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/jakialnamysox.php |
| Rekisteröity | 27.02.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | al Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Jafar al Even (VH23-003-0220) ox, 153cm, mkm |
ii. Qalb Kabir al Delm (VH22-003-0017) ox, 150cm, rtkm |
iii. Tawahaj Kabir (VH21-003-0003) ox, 150cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ariyya el-Salih (VH20-003-0012) ox, 152cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Shamira al Even (VH22-003-0061) ox, 154cm, m |
iei. Dalil Ibn Haraz (VH22-003-0025) ox, 156cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Abn El Shameera (VH21-003-0196) ox, 153cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Amatullah al Namys ox (VH23-003-0189) ox, 151cm, rnkm |
ei. Makhar al Karma ox (VH23-003-0048) ox, 151cm, rn |
eii. Mamoun Makram (VH23-003-0123) ox, 151cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Aishah al Namys ox (VH21-003-0095) ox, 150cm, rtkm |
eei. Oscuro ox (VH14-003-0007) ox, 152cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. 'Abyad Ghamiq ox (VH18-003-0143) ox, 150cm, rtkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Jafar al Even (VH23-003-0220) ox, 153cm, mkmii. Qalb Kabir al Delm (VH22-003-0017) ox, 150cm, rtkmiii. Tawahaj Kabir (VH21-003-0003) ox, 150cm
Emälinja
e. Amatullah al Namys ox (VH23-003-0189) ox, 151cm, rnkmee. Aishah al Namys ox (VH21-003-0095) ox, 150cm, rtkmeee. 'Abyad Ghamiq ox (VH18-003-0143) ox, 150cm, rtkm
Jaki al Namys ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.