Tagua Yemn ox (VH24-003-0336)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 150 cm |
| Syntynyt | 30.09.2024, Puola, 12.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tagua/ |
| Rekisteröity | 25.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Nawar Nuri ox (VH23-003-0074) ox, 152cm, rnkm |
ii. Simvol Nubia ox (VH12-003-0431) ox, 152cm |
iii. Nuriff GA (VH07-034-0023) ox, 147cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Simvol GA (VH07-003-0206) ox, 156cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nawar Midha ox (VH12-003-0575) ox, 150cm, rnkm |
iei. Maram Fareed ox (VH12-003-0003) ox, 143cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nawar Gulzar ox (VH11-003-0414) ox, 157cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kdefaaza al Wim ox (VH23-003-0246) ox, 148cm, prn |
ei. Faaz al Najya (VH20-003-0091) ox, 149cm, prn |
eii. Ramzess (VH19-003-0022) ox, 149cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Bint Fahime (VH19-003-0064) ox, 146cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Khaluna (VH21-003-0004) ox, 148cm, rtkm |
eei. Pilgrim (VH19-003-0044) ox, 146cm, rnkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Khalilah (VH20-003-0233) ox, 155cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nawar Nuri ox (VH23-003-0074) ox, 152cm, rnkmii. Simvol Nubia ox (VH12-003-0431) ox, 152cmiii. Nuriff GA (VH07-034-0023) ox, 147cm, rtkm
Emälinja
e. Kdefaaza al Wim ox (VH23-003-0246) ox, 148cm, prnee. Khaluna (VH21-003-0004) ox, 148cm, rtkmeee. Khalilah (VH20-003-0233) ox, 155cm, rt
Tagua Yemn ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.