Diplomat Yemn xx (VH24-006-0002)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 26.12.2023, Puola, 19.1 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/diplo/ |
| Rekisteröity | 04.01.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Godzis Yemn xx (VH22-006-0076) xx, 167cm, rn |
ii. Frighton Yemn xx (VH20-006-0174) xx, 167cm, rn |
iii. Dofeirello xx (VH15-006-0105) xx, 167cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Undamore xx (VH15-006-0103) xx, 166cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Normandia Yemn xx (VH21-006-0259) xx, 163cm, rn |
iei. VV Norris xx (VH21-006-0149) xx, 168cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Pacrite Louisa xx (VH21-006-0148) xx, 160cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Huta Yemn xx (VH22-006-0150) xx, 168cm, rt |
ei. Mielec Yemn xx (VH21-006-0379) xx, 166cm, rt |
eii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Sunday Player (VH21-006-0344) xx, 164cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Jesia Yemn xx (VH22-006-0001) xx, 170cm, rt |
eei. Logarithmic Equation (VH20-006-0223) xx, 174cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Willful (VH21-006-0348) xx, 166cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Godzis Yemn xx (VH22-006-0076) xx, 167cm, rnii. Frighton Yemn xx (VH20-006-0174) xx, 167cm, rniii. Dofeirello xx (VH15-006-0105) xx, 167cm, rn
Emälinja
e. Huta Yemn xx (VH22-006-0150) xx, 168cm, rtee. Jesia Yemn xx (VH22-006-0001) xx, 170cm, rteee. Willful (VH21-006-0348) xx, 166cm, rn
Diplomat Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.