Next Move NMH xx (VH24-006-0168)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 19.04.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/nextmovenmhxx.php |
| Rekisteröity | 02.06.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Next Thing To Do Namys xx (VH23-006-0113) xx, 166cm, mkm |
ii. Next Best Thing Namys xx (VH23-006-0001) xx, 166cm, mkm |
iii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Madness Ends xx (VH18-006-0319) xx, 167cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Namys Let Me Get You xx (VH21-006-0239) xx, 164cm, mrn |
iei. Grand Coyote xx (VH18-006-0317) xx, 169cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Whitfield That Inspiration xx (VH23-006-0105) xx, 167cm, trn |
ei. Take That Ion xx (VH15-006-0367) xx, 168cm, trn |
eii. Calligraphy GA xx (VH12-006-0026) xx, 166cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Chamberlainess GA xx (VH12-006-0019) xx, 170cm, trn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Inspire ARD (VH22-006-0175) xx, 166cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Next Thing To Do Namys xx (VH23-006-0113) xx, 166cm, mkmii. Next Best Thing Namys xx (VH23-006-0001) xx, 166cm, mkmiii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm
Emälinja
e. Whitfield That Inspiration xx (VH23-006-0105) xx, 167cm, trnee. Inspire ARD (VH22-006-0175) xx, 166cm, mrn
Next Move NMH xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.