LH Deadline (VH24-011-0064)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 03.02.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://mysteerimikitin.net/gabi/dmr/deadline.php |
| Rekisteröity | 20.02.2024 |
| Kotitalli | Demure (DMR2717) |
| Kasvattajanimi | LH |
| Kasvattaja | LUKA9551, VRL-07127 |
| Omistajat | Gabi (VRL-12080) |
KTK-II (74.000p), 31.05.2025, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Dimitri v. Helmwald (VH21-011-0417) hann, 168cm |
ii. Don Balmuir (VH21-011-0120) hann, 169cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rosenfeld Lana (VH18-011-0228) hann, 170cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. LH Demonia (VH21-011-0191) hann, 169cm, rn |
ei. Demons in my mind (VH20-011-0271) hann, 170cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Unendlichkeit DEU (VH16-011-0413) hann, 172cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Dimitri v. Helmwald (VH21-011-0417) hann, 168cmii. Don Balmuir (VH21-011-0120) hann, 169cm
Emälinja
e. LH Demonia (VH21-011-0191) hann, 169cm, rnee. Unendlichkeit DEU (VH16-011-0413) hann, 172cm, rt
LH Deadline on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.