Sierra Syracuse (VH24-011-0113)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 171 cm |
| Syntynyt | 08.04.2024, Italia, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | tummanpunaruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://ahmaista.net/s/sierrasyracuse.html |
| Rekisteröity | 23.04.2024 |
| Kotitalli | Scuderia Sierra (CIEL3278) |
| Kasvattajanimi | Sierra |
| Kasvattaja | CIEL3278, VRL-14085 |
| Omistajat | maura (VRL-04116) |
| Omistajahistoria | |
| i. Sinister Oak (VH22-011-0168) hann, 175cm |
ii. Sin (VH15-011-0082) hann, 180cm, mrn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Requiem (VH13-011-0271) hann, 167cm, trn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Florentia Scar (VH23-011-0244) hann, 166cm, rn |
ei. Fiorano (VH21-011-0253) hann, 167cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kalimera (VH21-011-0255) hann, 168cm, rtkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Sinister Oak (VH22-011-0168) hann, 175cmii. Sin (VH15-011-0082) hann, 180cm, mrn
Emälinja
e. Florentia Scar (VH23-011-0244) hann, 166cm, rnee. Kalimera (VH21-011-0255) hann, 168cm, rtkm
Sierra Syracuse on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.