Drurybridge Maurice (VH24-011-0143)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 17.04.2024, Saksa, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://drurybridge.weebly.com/drurybridge-maurice.html |
| Rekisteröity | 15.05.2024 |
| Kotitalli | Drurybridge Sporthorses (DRUR9515) |
| Kasvattajanimi | Drurybridge |
| Kasvattaja | DRUR9515, VRL-13923 |
| Omistajat | Viixi (VRL-13923) |
| i. Evenstar Malachite (VH23-011-0123) hann, 172cm, rn |
ii. Metal And Mettle (VH15-011-0010) hann, 170cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Arveldis (VH14-011-0610) hann, 171cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Silbers Chalice (VH23-011-0345) hann, 163cm, rt |
ei. Cola (VH17-011-0216) hann, 164cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Nastasi's Ninifee (VH12-011-0420) hann, 168cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Evenstar Malachite (VH23-011-0123) hann, 172cm, rnii. Metal And Mettle (VH15-011-0010) hann, 170cm, rt
Emälinja
e. Silbers Chalice (VH23-011-0345) hann, 163cm, rtee. Nastasi's Ninifee (VH12-011-0420) hann, 168cm
Drurybridge Maurice on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.