Drurybridge Francine (VH24-011-0144)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 24.04.2024, Saksa, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://drurybridge.weebly.com/drurybridge-francine.html |
| Rekisteröity | 15.05.2024 |
| Kotitalli | Drurybridge Sporthorses (DRUR9515) |
| Kasvattajanimi | Drurybridge |
| Kasvattaja | DRUR9515, VRL-13923 |
| Omistajat | Viixi (VRL-13923) |
ERJ-I (108.000p), 31.05.2025, ERJ
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Pauwau Farao (VH20-011-0178) hann, 171cm |
ii. Frontierland (VH19-011-0163) hann, 176cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Castlewoods Nefertiti (VH19-011-0173) hann, 166cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Panthera SWA (VH12-011-0210) hann, 166cm |
ei. Severus Snape GER (VH04-011-0185) hann |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tigerland (VH01-011-6902) hann, 172cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pauwau Farao (VH20-011-0178) hann, 171cmii. Frontierland (VH19-011-0163) hann, 176cm
Emälinja
e. Panthera SWA (VH12-011-0210) hann, 166cmee. Tigerland (VH01-011-6902) hann, 172cm, rt
Drurybridge Francine on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.