Bodobert Namys (VH24-011-0288)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 12.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/bodobertnamys.php |
| Rekisteröity | 18.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Amarn Bartchor (VH14-011-0593) hann, 167cm, rn |
ii. Arnachtor PB (VH05-011-7104) hann, 168cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Arachne GER (VH14-011-0235) hann, 164cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Weybridge's Beanice (VH05-011-7189) hann, 165cm |
iei. Salvation USA (VH03-011-9198) hann, 174cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. C's Not Bea (VH03-011-8808) hann, 171cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Walburga (VH21-011-0160) hann, 166cm, prn |
ei. Adrian v. Helmwald (VH21-011-0094) hann, 169cm, rt |
eii. Armin (VH17-011-0149) hann, 168cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Sechzigste Lüge (VH17-011-0143) hann, 168cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wiktionary RGE (VH16-011-0436) hann, 165cm, trn |
eei. Waldron GER (VH06-011-2558) hann, 169cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Carinette (VH12-011-0205) hann, 164cm, prn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Amarn Bartchor (VH14-011-0593) hann, 167cm, rnii. Arnachtor PB (VH05-011-7104) hann, 168cm
Emälinja
e. Namys Walburga (VH21-011-0160) hann, 166cm, prnee. Wiktionary RGE (VH16-011-0436) hann, 165cm, trneee. Carinette (VH12-011-0205) hann, 164cm, prn
Bodobert Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.