Markward Namys (VH24-011-0302)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 175 cm |
| Syntynyt | 10.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/markwardnamys.php |
| Rekisteröity | 18.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Banzai Millenium (VH23-011-0149) hann, 174cm, mrn |
ii. Heidseck Mallory (VH19-011-0143) hann, 173cm |
iii. Mauritz 'H (VH18-011-0175) hann, 176cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Haydee Sec (VH18-011-0176) hann, 171cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Diamantina Grey (VH20-011-0082) hann, 170cm |
iei. Donerprinz (VH19-011-0178) hann, 172cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Grape Tree Apricot (VH19-011-0179) hann, 172cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Elderberry (VH23-011-0358) hann, 169cm, m |
ei. Ishtar Bilberry (VH17-011-0226) hann, 170cm, trt |
eii. Blueberry Hill (VH15-011-0022) hann, 173cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Waltraud (VH16-011-0134) hann, 167cm, trt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Erica v. Helmwald (VH18-011-0197) hann, 166cm, m |
eei. Eric v. Donauell (VH17-011-0150) hann, 166cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Burberry (VH17-011-0298) hann, 167cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Banzai Millenium (VH23-011-0149) hann, 174cm, mrnii. Heidseck Mallory (VH19-011-0143) hann, 173cmiii. Mauritz 'H (VH18-011-0175) hann, 176cm
Emälinja
e. Namys Elderberry (VH23-011-0358) hann, 169cm, mee. Erica v. Helmwald (VH18-011-0197) hann, 166cm, meee. Burberry (VH17-011-0298) hann, 167cm
Markward Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.