Dragon's Breath NMH (VH24-014-0179)
| Rotu | Quarterhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 14.08.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunivoikonhallakko |
| Painotus | lännenratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/dragonsbreathnmh.php |
| Rekisteröity | 19.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Thinking About Diamonds Namys (VH23-014-0235) qh, 152cm, mvkk |
ii. Thinking About Murder (VH23-014-0035) qh, 148cm, mvkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Fake Diamonds (VH21-014-0253) qh, 153cm, mpäis |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Spicy N Toxic (VH20-014-0138) qh, 149cm, rnhkko |
ei. Twinstrike Cobra (VH17-014-0066) qh |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Platinum Pepperita (VH19-235-0002) qp, 145cm, vm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Thinking About Diamonds Namys (VH23-014-0235) qh, 152cm, mvkkii. Thinking About Murder (VH23-014-0035) qh, 148cm, mvkk
Emälinja
e. Spicy N Toxic (VH20-014-0138) qh, 149cm, rnhkkoee. Platinum Pepperita (VH19-235-0002) qp, 145cm, vm
Dragon's Breath NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.