Same Old Same Old NMH (VH24-014-0186)
| Rotu | Quarterhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 155 cm |
| Syntynyt | 21.08.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | lännenratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/sameoldsameoldnmh.php |
| Rekisteröity | 20.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | NMH |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Old World Wonders Namys (VH21-014-0072) qh, 154cm, tprt |
ii. Burning Your Boats Delm (VH17-014-0042) qh, 153cm, vkk |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rose Petal Hazard (VH17-014-0035) qh, 153cm, phkko |
iei. Atascosa Apache (VH14-014-0119) qh, 152cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tombstone Rose (VH16-014-0014) qh, 155cm, phkko |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Christmas Surprise (VH22-014-0167) qh, 154cm, rn |
ei. Smoking Hot Hazard (VH16-014-0174) qh, 154cm, rt |
eii. Smoky Hickory Bark (VH15-014-0098) qh, 157cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Hot Chipotle (VH15-014-0100) qh, 153cm, prn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. RWR Gift For Christmas (VH21-014-0197) qh, 156cm, rnvkk |
eei. Goo Goo Gas (VH18-014-0078) qh, 157cm, rnvkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Accidents Will Happen (VH19-014-0054) qh, 156cm, klm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Old World Wonders Namys (VH21-014-0072) qh, 154cm, tprtii. Burning Your Boats Delm (VH17-014-0042) qh, 153cm, vkk
Emälinja
e. Namys Christmas Surprise (VH22-014-0167) qh, 154cm, rnee. RWR Gift For Christmas (VH21-014-0197) qh, 156cm, rnvkkeee. Accidents Will Happen (VH19-014-0054) qh, 156cm, klm
Same Old Same Old NMH on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.