Pachacuti Yemn (VH24-015-0012)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 08.05.2024, Puola, 16 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/cuti/ |
| Rekisteröity | 30.05.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Branson Yemn (VH23-015-0054) rbsh, 169cm, rt |
ii. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rt |
iii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Swiftflash xx (VH21-006-0345) xx, 164cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Valmaryan Zorbette (VH22-015-0022) rbsh, 157cm, rtkm |
iei. Zoran (VH15-020-0016) tersk, 155cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Zylbella x (VH15-034-0030) x, 163cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tomislawa Yemn (VH22-015-0058) rbsh, 158cm, m |
ei. Tvarogi Yemn (VH21-015-0088) rbsh, 160cm, m |
eii. Bethesda (VH21-020-0002) tersk, 159cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Last Light xx (VH21-006-0223) xx, 166cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wielkie Yemn (VH21-015-0089) rbsh, 158cm, rn |
eei. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Marquisse (VH20-120-0004) don, 159cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Branson Yemn (VH23-015-0054) rbsh, 169cm, rtii. Lenarty Yemn xx (VH21-006-0382) xx, 172cm, rtiii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt
Emälinja
e. Tomislawa Yemn (VH22-015-0058) rbsh, 158cm, mee. Wielkie Yemn (VH21-015-0089) rbsh, 158cm, rneee. Marquisse (VH20-120-0004) don, 159cm, m
Pachacuti Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.