Keijumäen Fiendfyre (VH24-017-0010)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 100 cm |
| Syntynyt | 14.01.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | rautiaankirjava |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://alegre.munfoorumi.com/viewtopic.php?f=9&t=1332 |
| Rekisteröity | 20.01.2024 |
| Kotitalli | Void (VOID3330) |
| Kasvattajanimi | Keijumäen |
| Kasvattaja | KEIJ1456, VRL-08368 |
| Omistajat | Miltsu (VRL-05564), Anarchy (VRL-14465) |
| Omistajahistoria | |
| i. Keijumäen Farfetch'd (VH23-017-0349) she, 101cm, mkrj |
ii. Turks And Caicos (VH23-017-0175) she, 103cm, mkrj |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Copper Me Fancy (VH23-017-0188) she, 97cm, vkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Keijumäen Sundae Sunday (VH23-017-0353) she, 100cm, mkm |
ei. Merlot Monday (VH23-017-0177) she, 98cm, mkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lustrous (VH23-017-0185) she, 102cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Keijumäen Farfetch'd (VH23-017-0349) she, 101cm, mkrjii. Turks And Caicos (VH23-017-0175) she, 103cm, mkrj
Emälinja
e. Keijumäen Sundae Sunday (VH23-017-0353) she, 100cm, mkmee. Lustrous (VH23-017-0185) she, 102cm, m
Keijumäen Fiendfyre on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.