Twinkle Little Star LF (VH24-017-0044)
| Rotu | Shetlanninponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 99 cm |
| Syntynyt | 04.09.2023, Iso-Britannia, 20.2 vuotta, ikääntyminen: 48pv = 1v |
| Väri | rautiaanpäistärikkö |
| Painotus | |
| Sivut | https://laventeli.altervista.org/she/twinkle-little-star-lf.php |
| Rekisteröity | 17.03.2024 |
| Kotitalli | Lavender Fields (LVND1667) |
| Kasvattajanimi | LF |
| Kasvattaja | LVND1667, VRL-13828 |
| Omistajat | Katariina A. (VRL-13828) |
| i. Little All-Star LF (VH23-017-0332) she, 103cm, phkko |
ii. Little Big Bobby (VH23-017-0306) she, 105cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. All I Need (VH22-017-0176) she, 102cm, vm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Shining Star LF (VH23-017-0109) she, 89cm, rtpäis |
ei. Shining Sensation (VH22-017-0148) she, 88cm, rt |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hollywood Star (VH23-017-0088) she, 88cm, rtpäis |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Little All-Star LF (VH23-017-0332) she, 103cm, phkkoii. Little Big Bobby (VH23-017-0306) she, 105cm, m
Emälinja
e. Shining Star LF (VH23-017-0109) she, 89cm, rtpäisee. Hollywood Star (VH23-017-0088) she, 88cm, rtpäis
Twinkle Little Star LF on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.