Tirith Windfall (VH24-021-0075)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 13.10.2023, Itävalta, 15.9 vuotta, ikääntyminen: 60pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://claridgestud.altervista.org/trak/tirithwindfall.php |
| Rekisteröity | 25.04.2024 |
| Kotitalli | Claridge Stud (CLAR1020) |
| Kasvattajanimi | Tirith |
| Kasvattaja | MINA2409 |
| Omistajat | Dimma (VRL-08204) |
KTK-III (63.000p), 30.09.2025, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Silver Drone Wide (VH16-021-0379) trak, 167cm, trn |
ii. Silver Hazard (VH15-021-0404) trak, 164cm, rn |
iii. Menace of Duelist (VH14-021-0302) trak, 167cm, trn |
iiii. Duel de Poemé (VH04-021-1367) trak |
| iiie. Mercadia Hexen (VH13-021-0503) trak, 167cm, trn |
iie. Silver Anya Winds (VH15-021-0327) trak, 163cm, rt |
iiei. Argentico (VH04-021-3789) trak, 171cm, rt |
|
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Quiero's Chalise xx (VH14-006-0251) xx, 164cm, rt |
iei. Quiero's Farley xx (VH14-006-0060) xx, 164cm, rnkm |
ieii. Quiero's Fogerty xx (VH00-006-0809) xx |
| ieie. Quiero's Gothic Mystery xx (VH00-006-0344) xx |
iee. Quiero's Chocoholic xx (VH14-006-0053) xx, 165cm, trt |
ieei. Quiero's Stormrider xx (VH04-006-3012) xx, 165cm, trn |
|
| ieee. Quiero's Chocolate xx (VH14-006-0026) xx, 165cm, rn |
|||
| e. Oldfinion Waterfall Kia (VH19-021-0048) trak, 162cm, rn |
ei. Charlemagne Vegas (VH15-021-0043) trak, 164cm, rn |
eii. Bloody Pirates 54 (VH04-021-0153) trak |
eiii. Cocaine Blues SIN (VH01-021-3716) trak, 168cm, m |
| eiie. Andromeda WL (VH01-021-7156) trak |
eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Elysium Kira (VH11-021-0251) trak, 169cm, rt |
eei. Bileminister (VH06-021-7013) trak, 165cm, rt |
eeii. Gothminister (VH04-021-4579) trak, 168cm |
| eeie. Bilehymnia (VH06-021-6211) trak, 166cm |
eee. Schanja Kira (VH11-021-0183) trak, 171cm, rn |
eeei. Shaft (VH06-021-8859) trak, 172cm |
|
| eeee. Segfera Perle (VH06-021-4589) trak, 170cm |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0.15%
Sukukatokerroin: 0.96
Isälinja
i. Silver Drone Wide (VH16-021-0379) trak, 167cm, trnii. Silver Hazard (VH15-021-0404) trak, 164cm, rniii. Menace of Duelist (VH14-021-0302) trak, 167cm, trniiii. Duel de Poemé (VH04-021-1367) trakiiiii. Duellist F (VH00-021-0867) trakiiiiii. Cassini Nore (VH05-021-7340) trak, 165cm
Emälinja
e. Oldfinion Waterfall Kia (VH19-021-0048) trak, 162cm, rnee. Elysium Kira (VH11-021-0251) trak, 169cm, rteee. Schanja Kira (VH11-021-0183) trak, 171cm, rneeee. Segfera Perle (VH06-021-4589) trak, 170cm
Tirith Windfall on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.