Seminoli Yemn (VH24-021-0172)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 02.06.2024, Puola, 15.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/semina/ |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Sanok Yemn (VH22-100-0001) wielk, 165cm, rn |
ii. Rolnictwo (VH20-100-0013) wielk, 165cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Krownia Yemn (VH22-021-0141) trak, 160cm, rn |
ei. Schäffer Reim (VH22-021-0007) trak, 162cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Grimme (VH22-021-0008) trak, 160cm, rnkrj |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Sanok Yemn (VH22-100-0001) wielk, 165cm, rnii. Rolnictwo (VH20-100-0013) wielk, 165cm, rn
Emälinja
e. Krownia Yemn (VH22-021-0141) trak, 160cm, rnee. Grimme (VH22-021-0008) trak, 160cm, rnkrj
Seminoli Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.