Coeur de Lionne (VH24-023-0049)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 20.01.2024, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/ta/lionne.html |
| Rekisteröity | 31.03.2024 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | VRL-03335 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. Elitehof's Mikado (VH22-023-0070) wpb, 148cm, rnvkk |
ii. Primo Nighthawk xx (VH11-006-0005) xx, 164cm, trn |
iii. Hanoi Nights (VH11-006-0004) xx, 163cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Dublin Sky xx (VH13-006-0209) xx, 170cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Elitehof's Bloesem (VH21-023-0040) wpb, 138cm, vkkkm |
iei. Cairnhill Blue Kestrel (VH13-022-0007) wB, 134cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Bloemlief's Nefertiti (VH20-023-0063) wpb, 147cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Courtly Love (VH21-023-0079) wpb, 144cm |
ei. Fairburn Eros (VH20-023-0078) wpb, 140cm, prt |
eii. Cathreinwr Emrick (VH19-022-0038) wB, 136cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Lockheed Electra (VH18-023-0037) wpb, 138cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Poniniemen Kiarra (VH13-023-0115) wpb, 148cm, prn |
eei. Serengeti x (VH12-034-0014) x, 163cm, tprn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Annhorst Krystinn (VH13-023-0002) wpb, 148cm, trt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Elitehof's Mikado (VH22-023-0070) wpb, 148cm, rnvkkii. Primo Nighthawk xx (VH11-006-0005) xx, 164cm, trniii. Hanoi Nights (VH11-006-0004) xx, 163cm
Emälinja
e. Courtly Love (VH21-023-0079) wpb, 144cmee. Poniniemen Kiarra (VH13-023-0115) wpb, 148cm, prneee. Annhorst Krystinn (VH13-023-0002) wpb, 148cm, trt
Coeur de Lionne on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.