Elitehof's Tilla (VH24-023-0145)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 138 cm |
| Syntynyt | 12.06.2024, Alankomaat, 7 vuotta |
| Väri | ruunikonpäistärikönkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lasikuu.net/elitehof/poni/elitehofs_tilla |
| Rekisteröity | 05.12.2024 |
| Kotitalli | Elitehof (ELTH4322) |
| Kasvattajanimi | Elitehof's |
| Kasvattaja | ELTH4322 |
| Omistajat | JP (VRL-01948) |
KTK-II (78.000p), 20.12.2024, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Pencalow Fili (VH14-022-0143) wB, 134cm, km |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Honeyhill Alma (VH14-022-0127) wB, 135cm, rn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Caelfall Anwen (VH20-023-0084) wpb, 146cm, rnpäis |
ei. Prisoner (VH12-006-0230) xx, 165cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Millhurst Rhoswen (VH17-023-0005) wpb, 140cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pencalow Fili (VH14-022-0143) wB, 134cm, km
Emälinja
e. Caelfall Anwen (VH20-023-0084) wpb, 146cm, rnpäisee. Millhurst Rhoswen (VH17-023-0005) wpb, 140cm
Elitehof's Tilla on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.