Earl Willoughby MPB (VH24-023-0169)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 142 cm |
| Syntynyt | 02.07.2024, Uusi-Seelanti, yli 8v |
| Väri | ruunivoikonkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/or/wolle.html |
| Rekisteröity | 29.12.2024 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | MPB |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
KTK-II (70.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokm |
ii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Abbey Wood Daphne (VH21-024-0009) wA, 115cm, mvkkokm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Eligia MJA ox (VH22-003-0146) ox, 153cm, rnkm |
ei. Eryk (VH18-003-0242) ox, 153cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Bajkal (VH18-003-0113) ox, 152cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokmii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm
Emälinja
e. Eligia MJA ox (VH22-003-0146) ox, 153cm, rnkmee. Bajkal (VH18-003-0113) ox, 152cm, rn
Earl Willoughby MPB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.