The Earl's Tale MPB (VH24-023-0171)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 130 cm |
| Syntynyt | 20.09.2024, Uusi-Seelanti, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikonpäistärikönkimo |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/or/tauno.html |
| Rekisteröity | 29.12.2024 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | MPB |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. Earl Willoughby MPB (VH24-023-0169) wpb, 142cm, rnvkkokm |
ii. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokm |
iii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Abbey Wood Daphne (VH21-024-0009) wA, 115cm, mvkkokm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Eligia MJA ox (VH22-003-0146) ox, 153cm, rnkm |
iei. Eryk (VH18-003-0242) ox, 153cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Bajkal (VH18-003-0113) ox, 152cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rhedyn Folklore (VH24-024-0049) wA, 116cm |
ei. Anfarwol Frysti (VH23-024-0059) wA, 111cm, hprnpäis |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rhedyn Rhiain Afal (VH23-024-0014) wA, 118cm, vkkokrj |
eei. Feiolin Russet (VH22-024-0154) wA, 121cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Penparc Afanen (VH15-024-0026) wA, 119cm, vkkokrj |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Earl Willoughby MPB (VH24-023-0169) wpb, 142cm, rnvkkokmii. Tirion Wainwright (VH24-024-0040) wA, 116cm, rnvkkokmiii. Rhoscolyn Wren Denver (VH21-024-0126) wA, 119cm, rnkm
Emälinja
e. Rhedyn Folklore (VH24-024-0049) wA, 116cmee. Rhedyn Rhiain Afal (VH23-024-0014) wA, 118cm, vkkokrjeee. Penparc Afanen (VH15-024-0026) wA, 119cm, vkkokrj
The Earl's Tale MPB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.